În evaluare
Anunț de participare
Execuție lucrări privind investiția ”Reabilitare strada Țigaretei” în Mun. Sfântu Gheorghe, jud. Covasna
- Număr anunț
- CN1094672
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.004.018,94 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 01.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219437
Documente
Documentația de atribuire
- Autorizatie de construire - STRTIG.pdf.p7s
- Aviz amplasament Electrica - STRTIG.pdf.p7s
- Aviz anexa Orange - STRTIG.pdf.p7s
- Aviz Comis de circ dir de gosp comunala - STRTIG.pdf.p7s
- Aviz Distrigaz - STRTIG.pdf.p7s
- Aviz Gosp Apelor - STRTIG.pdf.p7s
- Aviz MMAP - STRTIG.pdf.p7s
- Aviz Orange - STRTIG.pdf.p7s
- Aviz Politia Mun Sf Gheorghe - STRTIG.pdf.p7s
- Aviz Tega - STRTIG.pdf.p7s
- Caiet de sarcini (2).pdf
- Caiet de sarcini - STRTIG.pdf.p7s
- DTOE - STRTIG.pdf.p7s
- FisaDate_DF1219437.pdf
- Fise tehnice instalatii - STRTIG.pdf.p7s
- Formular 6_ Model contract executie lucrari eficienta energetica .pdf
- Formulare Deviz.pdf
- Formulare - STRTIG.doc.p7s
- Grafic maximal (1).pdf
- IE-01 - STRTIG.pdf.p7s
- IE-02 - STRTIG.pdf.p7s
- IE-03 - STRTIG.pdf.p7s
- IE-04- STRTIG.pdf.p7s
- IE-05 - STRTIG.pdf.p7s
- Instalatii.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276071.pdf
- IS-01 - STRTIG.pdf.p7s
- IS-02 - STRTIG.pdf.p7s
- IS-03 - STRTIG.pdf.p7s
- IS-04 - STRTIG.pdf.p7s
- IS-05 - STRTIG.pdf.p7s
- IS-06 - STRTIG.pdf.p7s
- IS-07 - STRTIG.pdf.p7s
- Liste cantitati drum - STRTIG.pdf.p7s
- Liste cantitati instalatii - STRTIG.pdf.p7s
- Memoriu Rezistenta - Pth.-final.pdf
- Model contract - STRTIG.docx.p7s
- Modele Formulare_reabilitare moderata.pdf
- Parte desenata - Arhitectura (1).pdf
- Parte desenata drum pt. 1 - STRTIG.pdf.p7s
- Parte desenata drum pt. 2 - STRTIG.pdf.p7s
- Parte scrisa - Arhitectura.pdf
- Parte scrisa drum - Fisa tehnica separator - STRTIG.pdf.p7s
- Parte scrisa drum vol. 1 - STRTIG.pdf.p7s
- Parte scrisa drum vol. 2 - STRTIG.pdf.p7s
- Parte scrisa instalatii - pt. 1 - STRTIG.pdf.p7s
- Parte scrisa instalatii - pt. 2 - STRTIG.pdf.p7s
- SCAN_20240530_085921837 (1).pdf
- Studiu geotehnic - STRTIG.pdf.p7s
- Studiu topo - STRTIG.pdf.p7s
- Telefonizare Protelco SA - STRTIG.pdf.p7s
Clarificări & decizii (5)
Termen prelungit-
21.08.2026 14:05Clarificare din oficiuSe anexează prezentei Formularul F4 - Rețele stradale.Clarificare din oficiu
-
21.08.2026 13:03Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094672.pdf
-
20.08.2026 15:00Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat 2 - STRTIG
-
14.08.2026 14:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAnexa la raspuns consolidat - STRTIG - Grafic de executie F6
-
14.08.2026 14:58Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat - STRTIG
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MIRACONS SRL CUI RO 17373748
Subcontractanți 1
IL PALAZZO SRL CUI RO 16531084
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GEIGER BRAŞOV S.R.L. CUI RO 14873188
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FINCODRUM SA CUI RO 24796449
Subcontractanți 1
GSA PROENGINEERING S.R.L. CUI 47323610
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.