În desfășurare
Anunț de participare
Furnizare echipamente IT pentru săli de şedinţă în cadrul proiectului ”Cooperare şi Bune Practici Transfrontaliere”, cod ROMD00182
- Număr anunț
- CN1094664
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 298.400 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 01.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219384
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
18.08.2026 08:52Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareconform document atasatRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (01.09.2026 15:00).
Valoare estimată
298.400 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.