În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de informare și publicitate în cadrul proiectului ”PREVENȚIE ÎMPOTRIVA DEZASTRELOR”, cod ROMD00180
- Număr anunț
- CN1094663
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Cod CPV
- 79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.047,91 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 08.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219444
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
Termen prelungit-
20.08.2026 14:10Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094663.pdf
-
03.08.2026 11:41Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1276010.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (08.09.2026 15:00).
Valoare estimată
16.047,91 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.