În evaluare
Anunț de participare
Reactivi și consumabile de laborator
- Număr anunț
- CN1094641
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.777.737,84 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 27.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219358
Documente
Documentația de atribuire
- acord-cadru-reactivi-consumabile-laborator.docx.p7s
- Caiet sarcini+ factori evaluare.pdf.p7s
- CAIET-SARCINI-REACTIVI-CONSUMABILE-LABORATOR-semnat.pdf.p7s
- CONTRACT-SUBSECVENT-REACTIVI-CONSUMABILE-LABORATOR.docx.p7s
- FisaDate_DF1219358.pdf
- Formulare .doc.p7s
- formulare-reactivi-consumabile-laborator.docx.p7s
- formular-propunere-tehnica-5.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275995.pdf
- Model contract .pdf.p7s
Clarificări & decizii (9)
-
26.08.2026 11:57Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitari de clarificari lot 34-46
-
11.08.2026 13:25Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitari de clarificari LAM 3
-
10.08.2026 22:02Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitari de clarificari ATI 2
-
10.08.2026 14:43Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitari de clarificari ATI
-
07.08.2026 15:36Clarificare din oficiuClarificare din oficiu
-
07.08.2026 15:02Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitari de clarificari LAM 2
-
06.08.2026 15:18Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitari de clarificari UPU
-
06.08.2026 11:56Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitari de clarificari LAM
-
29.07.2026 13:02Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1275995.pdf
Participanți · 26 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MEDICARE SOLUTIONS SRL CUI 30042334
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDIST S.R.L. CUI RO 6705884
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
JENSEN PHARMA SRL CUI 33391932
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.