În desfășurare Anunț de participare

Carucioare

Număr anunț
CN1094622
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.881.229,30 RON
Data publicării
19.06.2026 18:00
Termen limită
04.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1218587

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (2)

Termen prelungit

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (04.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.