În desfășurare
Anunț de participare
Acord-cadru servicii de mentenanta pentru echipament medical 5
- Număr anunț
- CN1094630
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.822.756 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 28.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219262
Documente
Documentația de atribuire
- Avize-semnat.pdf
- caiet sarcini_1_AVIZ_CTE-semnat.pdf
- caiet sarcini_2_SF_parte scrisa-semnat.pdf
- caiet sarcini_3_SF_parte desenata-semnat.pdf
- caiet sarcini_4_Completare st. geo-semnat.pdf
- caiet sarcini_4_St. geo-semnat.pdf
- caiet sarcini_5_St. topo-semnat.pdf
- CU_CF_MIERCUREA CIU-semnat.pdf
- Document 1 Caiet de sarcini 50421000-2 - anexa_signed.pdf
- Document 1 Caiet de sarcini 50421000-2_signed.pdf
- Document 2 Caiet de sarcini 50421000-2 - anexa_signed.pdf
- Document 2 Caiet de sarcini 50421000-2_signed.pdf
- F1_MIERCUREA CIU-semnat.pdf
- F2_MIERCUREA CIU-semnat.pdf
- FisaDate_DF1219262.pdf
- Formulare si modele de documente 50421000-2.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275827.pdf
- Model contract de proiectare si executie lucrari _IUNIE_2024_cu ajustare-semnat.pdf
- modele de formulare Pt+Ex-semnat.pdf
- NZEB-semnat.pdf
- Proiect de acord cadru 50421000-2.docx.p7s
- Proiect de contract servicii 50421000-2.docx.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
23.07.2026 11:13Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarefisier atasatRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (28.09.2026 15:00).
Valoare estimată
5.822.756 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.