În desfășurare
Anunț de participare
Proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări la obiectivul: „Conversia CET II HOLBOCA de pe huilă pe gaze naturale prin instalarea unor grupuri de cogenerare (CHP) noi H2 ready”
- Număr anunț
- CN1094631
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Cod CPV
- 45251220-9 · Lucrari de constructii de centrale de cogenerare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 203.240.966,65 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 02.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219281
Documente
Documentația de atribuire
- A7. Studiu geo.pdf.p7m
- Acord_contractual.pdf
- Anexa factori de evaluare si acordarea punctajuluiCET 2.pdf.p7m
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CHP CET 2 - Formulare si anx lor pt Docum atribuire.docx.p7m
- Conditii_generale.pdf.p7m
- CS si Anexe.zip.p7m
- C.U. initial CHP CET 2.pdf.p7m
- C.U. prelungit CHP CET 2.pdf.p7m
- draft contract executie lucrari.pdf.p7s
- FisaDate_DF1219281.pdf
- Fisa de date.pdf.p7s
- Formulare procedura 1.pdf.p7s
- HCL 253.pdf.p7m
- HCL 288 aprob SF, DG si indic CET 2 Is.pdf.p7m
- HCL 379 din 19.12.2024.pdf.p7m
- HCL 48 Pr Tf CET 2 Is.pdf.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275926.pdf
- SF licit CHP CET 2 Is Holboca.zip.p7m
Clarificări & decizii (8)
Termen prelungit-
26.08.2026 11:39Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094631.pdf
-
24.08.2026 15:06Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat 113295
-
19.08.2026 13:44Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns 111240
-
19.08.2026 13:01Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1275926.pdf
-
18.08.2026 12:54Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat 110652
-
12.08.2026 16:25Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns 108746
-
11.08.2026 15:28Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns vizitare amplasament 107948
-
30.07.2026 15:21Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns consolidat
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (02.10.2026 15:00).
Valoare estimată
203.240.966,65 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.