În evaluare
Anunț de participare
Furnizare defibrilatoare externe automate (DEA), inclusiv cutie de protecție cu alarmă, încălzire și iluminare, cu accesorii, instalare, racordare electrică, punere în funcțiune și instruire — proiectul „PreMED”, cod ROMD00299
- Număr anunț
- CN1094628
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara EURONEST (CUI 23198960)
- Cod CPV
- 33182100-0 · Defibrilator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 941.106,69 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 31.08.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 501559-2026
- Documentație de atribuire
- DF1275959
Documente
Documentația de atribuire
- caiet_de_sarcini_AED_nescanat.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini Furnizare medicamente-signed.pdf
- Caiet de sarcini marcat-semnat.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE OBLIGATORII Medicamente.docx.p7s
- Declaratie persoane care detin functie de conducere-signed.pdf
- DUAE-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1211409.pdf
- formulare_aed_premed_9 iulie-semnat.docx.p7s
- Formulare furnizare medicamente-SAJ Bihor ETAPA I.doc.p7s
- Instructiuni de utilizare a Sistemului Dinamic de Achizitii-signed.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275959.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate-semnat.pdf.p7s
- ModelContract_DF1275959.pdf
- Model de contract marcat-semnat.pdf.p7s
- Sectiune formulare-semnat.pdf.p7s
Clarificări & decizii (8)
-
20.08.2026 21:18Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
20.08.2026 20:45Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitare de clarificari nr. 7
-
20.08.2026 20:44Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitare de clarificari nr. 6
-
20.08.2026 20:44Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitare de clarificari nr. 5
-
20.08.2026 20:43Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitare de clarificari nr. 4
-
20.08.2026 20:43Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitare de clarificari nr. 3
-
20.08.2026 20:41Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitare de claricari nr. 2
-
31.07.2026 14:18Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRăspuns Solicitare de calrificări nr.1
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ALTEX ROMANIA SRL CUI 2864518
Subcontractanți 1
VODIMEDICOR SRL CUI RO 4133530
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.