În evaluare
Anunț de participare
LN3 Remediere sparturi conducte in incinta CTE -urilor din cadrul ELCEN
- Număr anunț
- CN1094587
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Cod CPV
- 45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.436.375 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 19.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1275805
Documente
Documentația de atribuire
- 5.1 formulare_dotari IT_craiva_28.05.24-semnat.pdf.p7m
- 5.2 fise tehnice_IT craiva_28.05.2024-semnat.pdf.p7m
- 5.3 INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI_dotari IT_craiva_28.05.24-semnat.pdf.p7m
- 5.4 Propunere tehnica pentru achizitia de produse-semnat.pdf.p7m
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Caiet de sarcini PNRR-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1219210.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275805.pdf
- MODEL DE CONTRACT.doc.p7s
- MODELE DE FORMULARE.doc.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
COMPACT CONSTRUCT SRL CUI RO 12266171
Asociați 1
GLANTZ-INSTAL GRUP SRL CUI RO16465460
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.