În evaluare
Anunț de participare
Achiziţie microscoape si accesorii LA
- Număr anunț
- CN1094583
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Cod CPV
- 38510000-3 · Microscoape (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.210.636,64 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 31.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219222
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1219222.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275982.pdf
- MN37-2024 CAIET DE SARCIN si fise tehnice.pdf.p7s
- MN37-2024 Contract sectorial de furnizare produse.pdf.p7s
- MN37-2024 Formulare-Detectoare tens. O-A.pdf.p7s
- PRSV_13_LD_2026_Anexa_Factori_evaluare-semnat.docx.p7m
- PRSV_13_LD_2026_Caiet_sarcini_corectat-semnat.pdf.p7m
- PRSV_13_LD_2026_Formular_oferta-semnat.docx.p7m
- PRSV_13_LD_2026_Formular_propunere_financiara-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_13_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_corectat-semnat.docx.p7m
- PRSV_13_LD_2026_Model_contract_corectat-semnat.pdf.p7m
- PRSV_13_LD_2026_Modele_declaratii-semnat.doc.p7m
Clarificări & decizii (1)
-
31.07.2026 08:38Clarificare din oficiuClarificare din oficiu referitoare la evitarea dublarii informatiilor in documentatția de atribuireClarificare din oficiu
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ELTA 90 MEDICAL RESEARCH SRL CUI RO 27344880
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.