Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Achizitie gaze naturale - Municipiul Onesti
- Număr anunț
- CN1094594
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.102.184,60 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Anunț de atribuire
- CAN1173464
- Termen limită
- 24.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219257
Documente
Documentația de atribuire
- Audit energetic.pdf.p7s
- Beneficiarul real.docx.p7s
- Caiet de sarcini Centru Servici.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clasare notificare Agentia pt mediu.pdf.p7s
- contract.docx.p7s
- DALI - parte desenata.pdf.p7s
- DALI - parte scrisa.pdf.p7s
- Experienta similara .docx.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1219257.pdf
- FIse tehnice.pdf.p7s
- formulare.docx.p7s
- Formulare liste cantitati.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275851.pdf
- Lista cu cantitati de utilaje si echipamente thnologice.pdf.p7s
- model ACORD-CADRU gaze naturale.pdf.p7s
- Model CONTRACT SUBSECVENT gaze naturale.pdf.p7s
- Modele formulare gaze naturale -.docx.p7s
- Studiu Geotehnic.pdf.p7s
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Valoare atribuită
0 RON
din 1.102.184,60 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.102.184,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.