Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Sroturi
- Număr anunț
- CN1094560
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Cresterea Bovinelor Dancu (CUI RO14926444)
- Cod CPV
- 15413100-7 · Srot (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 514.500 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Anunț de atribuire
- CAN1173050
- Termen limită
- 17.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219256
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini LOT 1-Articole de menaj.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 2-Materiale de curatenie.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 3-Materiale de curatenie (dezinfectanti).pdf.p7s
- Caiet de sarcini - Sroturi 15.07.2026-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1219256.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275788.pdf
- Model Contract de furnizare.doc.p7s
- SECTIUNEA Acord-cadru + Contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE-semnat.doc.p7s
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Valoare atribuită
0 RON
din 514.500 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 514.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.