În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de asigurare
- Număr anunț
- CN1094552
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.501.498 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 11.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219214
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
-
31.07.2026 13:03Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1275949.pdf
-
29.07.2026 15:53
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (11.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.501.498 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.