În evaluare
Anunț de participare
Furnizare a 35 autoutilitare în sistem leasing operațional pe 4 ani
- Număr anunț
- CN1094718
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CONSTANTA (CUI 4785631)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.314.415,16 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 26.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219390
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf
- CTR. SUBS..doc.p7s
- FisaDate_DF1219390.pdf
- Formulare.doc.p7m
- FORMULARE SICAP.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276220.pdf
- Proiect de contract.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (2)
-
11.08.2026 13:24Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareIn atentia operatorilor economici interesatiRaspuns consolidat la solicitarile de clarificari
-
11.08.2026 13:22Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarereatasat formulare - in atentia operatorilor economici interesatiAnexa Raspuns consolidat 11.08.2026
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
LEASEIN S.R.L. CUI RO50006549
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CENTER TEA & CO SRL CUI RO 12810230
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MERIDIAN ENTERPRISE LEASING SRL CUI RO26510968
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.