În evaluare
Anunț de participare
Lucrări de construcții aferente proiectului „Mărirea capacității educaționale prin extinderea unității de învățământ a << Liceului Dimitirie Cantemir >>, amenajare exterioară, sistematizare verticală, amenajare pistă de alergare și spații activități sportive în aer liber” cod SMIS 356040”
- Număr anunț
- CN1094716
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Cod CPV
- 45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.199.425,48 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 28.08.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 512333-2026
- Documentație de atribuire
- DF1276227
Documente
Documentația de atribuire
- 7 Formulare executie CANTEMIR finalizat_20.07.2026.docx.p7m
- Acord_contractual.pdf.p7m
- B - Formulare ofertanti (publicare SEAP).zip.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Caiet_sarcini.pdf.p7m
- Conditii_generale_specifice.pdf.p7m
- FisaDate_DF1219438.pdf
- Formular _beneficiari _reali.doc.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276227.pdf
- proiect.part01.rar.p7m
- proiect.part02.rar.p7m
- proiect.part03.rar.p7m
- proiect.part04.rar.p7m
- proiect.part05.rar.p7m
- proiect.part06.rar.p7m
- proiect.part07.rar.p7m
- proiect.part08.rar.p7m
- proiect.part09.rar.p7m
- proiect.part10.rar.p7m
Clarificări & decizii (6)
-
19.08.2026 13:22Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns 111491
-
18.08.2026 13:01Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1276227.pdf
-
17.08.2026 12:27Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAnexa raspuns consolidat 110131
-
17.08.2026 12:27Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat 110131
-
06.08.2026 15:01Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1276227.pdf
-
06.08.2026 12:09Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns 104167
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PRIMA CONSTRUCT SRL CUI RO 14530430
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONEST SA CUI RO 1959695
Asociați 1
CONSTRUCTII ERBASU SA CUI RO 430008
Subcontractanți 5
AVANTEC PROTECT SERVICE SRL CUI RO 8420816
CLIMA THERM CENTER SRL CUI RO 13572870
DAMIENA SRL CUI 13667201
MIC DAS SRL CUI RO 14465952
ZOORK S.R.L. CUI 37836928
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
CON TED COMPANY SRL CUI RO 25407817
Asociați 1
MACO CONSTRUCT SRL CUI RO 23861212
Subcontractanți 4
ENNE CONSTRUCT SRL CUI 23927775
IASISTING GRUP SRL CUI 28957564
INSTALAŢII IBM SRL CUI 35085824
RIMOLDO CONSULTING GROUP SRL CUI 28418900
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.