În desfășurare
Anunț de participare
achizitie vehicule speciale pt implementarea proiectului ROUA00432
- Număr anunț
- CN1094717
- Autoritate contractantă
- ORASUL MILISAUTI (CUI 4326973)
- Cod CPV
- 34114000-9 · Vehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.854.538,50 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 01.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219624
Documente
Documentația de atribuire
- Arhitectura.rar.p7s
- autorizatie construire.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini-semnat.pdf.p7s
- Documentatie economica.rar.p7s
- FisaDate_DF1219624.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Grafic Gen_Formularul F6.pdf.p7s
- Instalatii.rar.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276241.pdf
- Model contract furnizare - anexa 10 modele formulare.doc.p7s
- MODEL CONTRACT - REABILITARE SI MODERNIZARE - CENTRU SOCIAL, Sat Mercheasa.pdf.p7s
- Modele formulare.doc.p7s
- Rezistenta.rar.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (01.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.854.538,50 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.