În desfășurare
Anunț de participare
consumabile dializa
- Număr anunț
- CN1094712
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Cod CPV
- 33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.875.638,40 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219432
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (8)
Termen prelungit-
31.08.2026 10:07Notificaremasuri de remediere conform deciziei CNSC nr. 2654/C2/3134/14.08.2026masuri de remediere
-
24.08.2026 14:28
-
20.08.2026 13:03Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094712.pdf
-
17.08.2026 11:39Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns clarificari
-
13.08.2026 11:17Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns consolidat clarificari
-
06.08.2026 10:15NotificareCLARIFICARE DIN OFICIU
-
04.08.2026 12:44Notificaremasuri de remediere
-
03.08.2026 09:00Contestatiecontestatie
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.875.638,40 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.