În desfășurare Anunț de participare

Materiale sanitare necesare ingrijirii pacientilor critici internati in Clinica ATI I, ATI II, ATI NCH, ATI CCV, compartimentele postoperatorii ale spitalului, UPU, compartiment Anestezie

Număr anunț
CN1094703
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.002.720 RON
Data publicării
19.06.2026 18:00
Termen limită
04.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1219318

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (04.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.