În evaluare
Anunț de participare
PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE BIOCHIMIE COMPATIBIL SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL FUJI NX700
- Număr anunț
- CN1094692
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.008.357 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 26.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219209
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Caiet de sarcini bloc 6UL.pdf.p7s
- 3. Instructiuni-catre-ofertanti bloc 6UL.pdf.p7s
- 4. Formulare tip bloc 6UL.pdf.p7s
- 5. Model contract bloc 6UL.pdf.p7s
- 6.1 .DTAC_DE_PT partea scrisa si desenata si instalatii electrice.pdf.p7s
- 6.2 .PT instalatii sanitare si termice partea scrisa.pdf.p7s
- 6.3 .PT instalatii sanitare si termice partea desenata.pdf.p7s
- 6.4.PT parcare si locuri de joaca.pdf.p7s
- 6.5 PT Liste de cantitati fara valori.pdf.p7s
- 7. studiu geo cf 306578.pdf.p7s
- 8. raport Nzeb cf 306578.pdf.p7s
- 9. Saer cf 306578.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI UPU PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBIL SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL FUJI NX700 2026.doc.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE 36 LUNI.doc.p7s
- FisaDate_DF1219209.pdf
- FORMULARE - MODELE.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276131.pdf
Clarificări & decizii (1)
-
11.08.2026 13:21Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns la solicitarea de clarificari
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.