În desfășurare
Anunț de participare
Achiziționarea de servicii pentru elaborarea Planului urbanistic General al comunei Roșia Montană, județul Alba
- Număr anunț
- CN1094700
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000.000 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1218563
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Instructiuni pentru ofertanti_signed.pdf
- 11. Model contract _signed.pdf
- 12. Modele formulare _signed.pdf
- 13. Criterii de selectie_signed.pdf
- 9. Caiet de sarcini_signed.pdf
- anexe CS_semnat.zip.p7s
- Caiet de sarcini PUG Rosia Montana FINAL 19 iunie 2026 NT F_semnat.docx.p7s
- ctr model_semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1218563.pdf
- Formulare_semnat.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276116.pdf
Clarificări & decizii (1)
Termen prelungit-
21.08.2026 13:04Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094700.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.000.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.