În desfășurare
Anunț de participare
Lucrari de constructiI aferente obiectivului ''Modernizare strazi in Municipiul Iasi- strada Valeni si strada Viorelelor
- Număr anunț
- CN1094807
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.457.468,77 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219701
Documente
Documentația de atribuire
- 14_AC 202 valeni.pdf.p7m
- 14_AC 215 Viorelelor.pdf.p7m
- 1. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 3. Instructiuni ofertanti.pdf.p7s
- 4. Formulare.pdf.p7s
- 5. Propunere contract achizitie.pdf.p7s
- Anexa Formular propunere tehnica.pdf.p7s
- Anexa propunere financiara Ech digitale.pdf.p7s
- CS 72271.pdf.p7m
- FisaDate_DF1219701.pdf
- Formular cadru propnere tehnica.pdf.p7m
- Formulare lucrari Valeni Viorelelor_2026.doc.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276474.pdf
- Model contract .pdf.p7m
- Opis documente arhivate.pdf.p7m
- Volumul 1 strada Valeni.part1.rar.p7m
- Volumul 1 strada Valeni.part2.rar.p7m
- Volumul 1 strada Valeni.part3.rar.p7m
- Volumul 1 strada Valeni.part4.rar.p7m
- Volumul 2 strada Viorelelor.rar.p7m
Clarificări & decizii (6)
Termen prelungit-
26.08.2026 08:45Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094807.pdf
-
26.08.2026 08:42Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat 114445
-
21.08.2026 14:10Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat 112853
-
11.08.2026 09:15Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarerepostare raspuns consolidat 106007 semnat electronicRepostare raspuns 106007
-
06.08.2026 12:09Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
-
06.08.2026 08:36Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
19.457.468,77 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.