În desfășurare
Anunț de participare
Furnizare dotări pentru proiectul „Reabilitare, modernizare și extindere Spitalul Județean de Urgență Tulcea” • Lot 1 Furnizare echipamente medicale • Lot 2 Furnizare instrumentar medical • Lot 3 Furnizare mobilier medical
- Număr anunț
- CN1094762
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.341.370,80 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 06.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219492
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - lot 1 - echipamente medicale semnat.pdf
- Caiet de sarcini - lot 2 - Instrumentar medical semnat.pdf
- Caiet de sarcini - lot 3 - Mobilier medical semnat.pdf
- clauze contractuale - lot 1 - echipamente medicale semnate.pdf
- clauze contractuale - lot 2 - instrumentar medical semnate.pdf
- clauze contractuale - lot 3 - mobilier medical semnate.pdf
- CS SME 12 - AUTOVEHICUL SPECIAL DOTAT CU AGREGAT TERMIC DE SUDURA - 27.05.2024.pdf.p7s
- FisaDate_DF1219492.pdf
- FORMULARE .docx.p7s
- FORMULARE lot 1 lot 2 lot 3.rar.p7s
- Formular propunere tehnica - lot 1 - ECHIPAMENTE MEDICALE.docx.p7s
- Formular propunere tehnica - lot 2 -INSTRUMENTAR MEDICAL.docx.p7s
- Formular propunere tehnica - lot 3 -MOBILIER MEDICAL.docx.p7s
- formular propunere tehnica SME12.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276331.pdf
- Model Contract autovehicule speciale dotate cu agregat termic.docx.p7s
Clarificări & decizii (4)
Termen prelungit-
13.08.2026 13:03Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094762.pdf
-
12.08.2026 12:08
-
12.08.2026 11:19
-
12.08.2026 11:18
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (06.10.2026 15:00).
Valoare estimată
21.341.370,80 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.