În desfășurare
Anunț de participare
Servicii curatenie in mijloace de transport
- Număr anunț
- CN1094760
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.671.200 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 04.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1218810
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa cantitati legume si fructe-semnat.xls.p7m
- Anexa la Propunerea tehnica privind factorii de evaluare-semnat-semnat.xlsx.p7m
- Caiet de sarcini - Legume si fructe proaspete-semnat.pdf.p7m
- CONTRACT DE FURNIZARE - model 2024-semnat.doc.p7m
- Documentatie - CURATENIE 2026-semnat.pdf.p7s
- Evidenta privind termenele de livrare a produselor-semnat-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1218810.pdf
- Formular-comanda produse-semnat-semnat.pdf.p7s
- Formulare pentru ofertanti- 2024-semnat.doc.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276099.pdf
- Proces verbal privind constatarea amiabila a calitatii produselor-semnat-semnat.pdf.p7s
Clarificări & decizii (3)
-
21.08.2026 13:03Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1276099.pdf
-
20.08.2026 12:40Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
20.08.2026 12:39
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (04.09.2026 15:00).
Valoare estimată
11.671.200 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.