În desfășurare
Anunț de participare
Sistem integrat pentru digitalizarea și managementul reparatiilor instrumentarului chirurgical și a dispozitivelor medicale în Unitatea Centrală de Sterilizare și Blocul Operator precum si achizitionarea de instrumentar chirurgical
- Număr anunț
- CN1094817
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.400.211,24 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 03.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1216863
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Formulare.docx.p7s
- 6. Model contract furnizare.doc.p7s
- ANEXA 1 estimarea valorii.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- FisaDate_DF1216863.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276393.pdf
- MF_DF_P_LUGACITA_DSMH_2024.doc.p7s
- PIESE DESENATE.zip.p7s
- PIESE SCRISE.zip.p7s
- pozitia 1 - Sistem integrat pentru digitalizarea si managementul reparatiilor instrumentarului chirurgical.doc.p7s
- PT_DF_P_LUGACITA_DSMH_2024.pdf.p7s
- SOLICITARI TEHNICE MINIME CAIET SARCINI -POZITIA 13 - SUBPOZITIILE 13.9-13.17.doc.p7s
- SOLICITARI TEHNICE MINIME CAIET SARCINI - POZITIA 2-13 -SUBPOZITIILE 13.1-13.8.doc.p7s
- TABEL_TERASAMENTE_DF_P_LUGACITA_DSMH_2024.pdf.p7s
Clarificări & decizii (2)
-
26.08.2026 11:38Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1276393.pdf
-
24.08.2026 13:20
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (03.09.2026 15:00).
Valoare estimată
13.400.211,24 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.