În desfășurare
Anunț de participare
PRESTĂRI SERVICII ÎNTREŢINERE, IGIENIZARE ȘI REPARAȚII MOBILIER URBAN
- Număr anunț
- CN1094872
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 512.950,29 RON
- Data publicării
- 08.07.2024 21:44
- Termen limită
- 07.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219695
Documente
Documentația de atribuire
- 04. Caiet de sarcini_lucrari.pdf
- 3.Clauze contractuale_HG 1 din 2018_executie lucrari.doc.p7m
- 4.Formulare_lucrari.docx.p7m
- Anexa_1_cantitati_mobilier_urban_2026_2027-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini intretinere igienizare si reparatii mobilier urban pt 2026 2027 semnat-semnat.pdf.p7s
- Contract draft_Mobilier urban -semnat.pdf.p7s
- Conventie SSM -semnat.pdf.p7s
- DS6.pdf
- FisaDate_DF1219695.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276557.pdf
- Model formulare-semnat.zip.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).
Valoare estimată
512.950,29 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.