Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
În evaluare
Anunț de participare
Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de întreţinere, inclusiv servicii de inspecție tehnică periodică pentru autoturismele si autoutilitarele ( autovehicule) din dotarea Direcţiei Silvice Mures
- Număr anunț
- CN1094870
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200.000 RON
- Data publicării
- 08.07.2024 15:57
- Termen limită
- 31.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219301
Documente
Documentația de atribuire
- 4.Draft Contract P+E modernizare si reabilitare strazi -semnat.doc.p7s
- 5. Modele Formulare -semnat.doc.p7s
- ACORD CADRU -proiect.doc.p7s
- Caiet de sarcini modernizare si reabilitare strazi -semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini_24072026115831.PDF.p7s
- Certificat de urbanism si avize-semnat.pdf.p7s
- Clauze contract subsecvent model.docx.p7s
- DALI parte desenata modernizare si reabilitare strazi Dobrosloveni-semnat.pdf.p7s
- DALI parte scrisa modernizare si reabilitare strazi Dobrosloveni-semnat.pdf.p7s
- Expertiza modernizare si reabilitare strazi Dobrosloveni-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1219301.pdf
- Foaie de capat_24072026114034.PDF.p7s
- FORMULARE 2026.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276580.pdf
- Studiu geo modernizare si reabilitare strazi Dobrosloveni-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
GOLDFIT SERVICE SRL CUI RO 25274400
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AUTOCOMPLET SRL CUI RO 11113480
Asociați 1
AUTOCOMPLET SERVICE SRL CUI RO 16569569
Subcontractanți 1
AUTOCENTER DEVELOPEMENT SRL CUI RO25529849
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
AUTOCOMPLET SRL CUI RO 11113480
Asociați 1
AUTOCOMPLET SERVICE SRL CUI RO 16569569
Subcontractanți 1
AUTOCENTER DEVELOPEMENT SRL CUI RO25529849
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.