În desfășurare
Anunț de participare
Furnizare îngrășăminte chimice și amendamente(toamna 2026)
- Număr anunț
- CN1094860
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A. (CUI RO41228341)
- Cod CPV
- 24400000-8 · Ingrasaminte si compusi azotati (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.701.360 RON
- Data publicării
- 08.07.2024 14:58
- Termen limită
- 07.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219647
Documente
Documentația de atribuire
- 04.Formulare.DOCX
- Anexa 1 Campului.rar.p7s
- anexa 1 Zavoi.rar.p7s
- anexa 2 Campului.rar.p7s
- anexa 2 Zavoi.rar.p7s
- anexa 3 Campului.rar.p7s
- anexa 3 Zavoi.rar.p7s
- caiet de sarcini final ingrasaminte-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1219647.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7m
- Formulare si modele de documente.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276549.pdf
- Model de contract.pdf.p7s
- Pagina D.A-semnat.pdf.p7m
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie-semnat.docx.p7m
- Strategia de contractare.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.701.360 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.