În evaluare
Anunț de participare
Acord-cadru furnizare materiale sanitar farmaceutice cu 3 operatori economici, pentru 24 luni
- Număr anunț
- CN1094855
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.995.385,84 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 31.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219605
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini nr. 17669.1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini nr.19656.1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini nr.19734.pdf.p7s
- Caiet de sarcini nr. 21581.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Draft contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1219605.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276562.pdf
- Lista de produse.xlsx.p7s
- Model Acord Cadru.pdf.p7s
- Model Contract Subsecvent.pdf.p7s
- Modele de formulare.doc.p7s
Clarificări & decizii (11)
-
24.08.2026 12:51Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareCONFORM DOC TASATRaspuns consolidat la solicitare de clarificare nr.11 -LOT 56,67
-
20.08.2026 10:43Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtașatRăspuns consolidat la solicitarea de clarificare nr. 10
-
19.08.2026 08:29Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtașatRăspuns consolidat la solicitarea de clarificare nr. 8
-
19.08.2026 08:26Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtașatRăspuns consolidat la solicitarea de clarificare nr. 9
-
18.08.2026 08:18Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtașatRăspuns consolidat la solicitarea de clarificare nr. 7
-
17.08.2026 12:45Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtașatRăspuns consolidat la solicitarea de clarificare nr. 6
-
17.08.2026 12:31Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtașatRăspuns consolidat la solicitarea de clarificare nr. 5
-
14.08.2026 10:06Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtașatRăspuns consolidat la solicitarea de clarificare nr. 4
-
12.08.2026 13:46Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtașatRăspuns consolidat la solicitarea de clarificare nr. 3
-
12.08.2026 12:05Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtașatRăspuns consolidat la solicitarea de clarificare nr. 2
-
12.08.2026 12:00Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtașatRăspuns consolidat la solicitarea de clarificare nr. 1
Participanți · 44 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
VETRO DESIGN SRL CUI RO 8409931
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
M.A. CRISTINA SRL CUI RO 4255520
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SH MEDICAL SRL CUI RO 32207595
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.