În desfășurare
Anunț de participare
Achizitie sisteme de scanare LA
- Număr anunț
- CN1094820
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Cod CPV
- 33126000-9 · Aparate de stomatologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.758.075,82 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 08.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219682
Documente
Documentația de atribuire
- CS-AEE Sacele,str.Baiului,Rentea, Brasov.7z.p7s
- FisaDate_DF1219682.pdf
- FORMULARE.7z.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276446.pdf
- PRSV_33_LD_2026_Anexa_Factori_evaluare-semnat.docx.p7m
- PRSV_33_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot1-semnat.pdf.p7m
- PRSV_33_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot2-semnat.pdf.p7m
- PRSV_33_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot3-semnat.pdf.p7m
- PRSV_33_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot4-semnat.pdf.p7m
- PRSV_33_LD_2026_Formular_oferta-semnat.docx.p7m
- PRSV_33_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot1-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_33_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot2-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_33_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot3-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_33_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot4-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_33_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot1-semnat.docx.p7m
- PRSV_33_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot2-semnat.docx.p7m
- PRSV_33_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot3-semnat.docx.p7m
- PRSV_33_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot4-semnat.docx.p7m
- PRSV_33_LD_2026_Model_contract_Lx-semnat.pdf.p7m
- PRSV_33_LD_2026_Modele_declaratii-semnat.doc.p7m
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (08.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.758.075,82 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.