În desfășurare
Anunț de participare
,,Elaborarea serviciilor de proiectare (SF+PTh+CS+DTAC) privind lucrari de investitii in instalatiile electrice de medie si joasa tensiune din zona Moldovei – lot 1 judetul Botosani, lot 2 judetul Iasi , Lot 3 judetul Vaslui”
- Număr anunț
- CN1094916
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Cod CPV
- 71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.970.000 RON
- Data publicării
- 09.07.2024 16:47
- Termen limită
- 08.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219852
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Fisa Date_dotari REGENERARE URBANA_TEIUS.pdf
- 3. Caiet de sarcini.pdf
- 4. Formulare si modele.docx
- 5. Instructiuni pentru ofertanti.pdf
- 6. model contract de furnizare.docx
- Anexa 4_ Estimare cantitati min si max de contractat_Proi EL.pdf.p7s
- Anexa la CS nr. 30199 23.06.2026.zip.p7s
- Caiet Sarcini AC investitii Proiectare_3 loturi_fb.pdf.p7s
- FisaDate_DF1219852.pdf
- Formular oferte tehnice+financiare.zip.p7s
- FT 1.pdf
- FT 2.pdf
- FT 3.pdf
- FT 4.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276729.pdf
- Model AC+ctr subsecvent.zip.p7s
- Model Formulare_Proiectare Lucrari de investitii_3 loturi.pdf (1).pdf.p7s
Clarificări & decizii (2)
-
28.08.2026 16:51Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat CN1094916
-
31.07.2026 13:04Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1276729.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (08.09.2026 15:00).
Valoare estimată
41.970.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.