În desfășurare
Anunț de participare
Execuţia lucrărilor pentru obiectivul de investitii: „Reabilitare pietonal Valea Cetăţii” - COD SMIS 351621
- Număr anunț
- CN1094903
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.656.160,44 RON
- Data publicării
- 09.07.2024 16:29
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219907
Documente
Documentația de atribuire
- 04.01 Formulare_cu declaratie mecanism de plata_v3.docx.p7s
- 04.02. Formular_Propunere tehnica - Lucrari-semnat.docx.p7s
- 05. proiect contract - conform masuri de remediere.docx.p7s
- Aviz aquavas platforma.zip.p7s
- caiet de sarcini canalizare AS-semnat.pdf.p7m
- CAIET DE SARCINI LUCRARI VALEA CETATII.pdf.p7s
- caiete de sarcini arhitectura.pdf.p7s
- caiete de sarcini instalatii.pdf.p7s
- caiete de sarcini structura.pdf.p7s
- CRITERII DE ATRIBUIRE VALEA CETATII.pdf.p7s
- f1-f5_pietonal Valea Cetatii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1219907.pdf
- Formular propunere tehnica.pdf.p7s
- Ghidul-solicitantului-Corrigendum-3Actiunea-8.1Apel-2.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276645.pdf
- MODEL CONTRACT LUCRARI V CETATII.pdf.p7s
- Plan de incadrare in zona.pdf.p7s
- se_10. PT_planse 3.pdf.p7s
- se_11. Ridicare Topografica.pdf.p7s
- se_12. Studiu Geotehnic.pdf.p7s
- se_13. Expertiza tehnica.pdf.p7s
- se_6. Autorizatie de Construire.pdf.p7s
- se_7. PT_parte scrisa.pdf.p7s
- se_8. PT_planse 1.pdf.p7s
- se_9. PT_planse 2.pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE - VALEA CETATII.doc.p7s
- SF canalizare final.pdf.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (11)
Termen prelungit-
03.09.2026 08:02Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareDocumente anexa la raspunsul consolidat - 4
-
03.09.2026 08:00Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareDocumente anexa la raspunsul consolidat - 3
-
03.09.2026 08:00Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareDocumente anexa la raspunsul consolidat - 2
-
03.09.2026 07:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareDocumente anexa la raspunsul consolidat - 1
-
03.09.2026 07:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificari
-
03.09.2026 07:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificari
-
28.08.2026 13:38Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094903.pdf
-
21.08.2026 11:13Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1276645.pdf
-
21.08.2026 09:45Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094903.pdf
-
14.08.2026 11:52Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094903.pdf
-
12.08.2026 16:24NotificareNotificare vizitare amplasament V. Cetatii
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
24.656.160,44 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.