Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
În desfășurare
Anunț de participare
INSTALATIE PENTRU CRESTEREA MONOCRISTALELOR PRIN METODA CZOCHRALSKI CU CONTROL AUTOMAT AL DIAMETRULUI
- Număr anunț
- CN1094997
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.678.010 RON
- Data publicării
- 10.07.2024 16:19
- Termen limită
- 07.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220153
Documente
Documentația de atribuire
- 2 Caiet de sarcini.pdf
- 3 Model contract.pdf
- 4 Formulare.pdf
- 5 CU si avize.pdf
- 6 DTAC scanat.pdf
- 7 Expertiza tehnica.pdf
- 8 Liste fara valori si fise tehnice.pdf
- 9 P.Th. Scanat.pdf
- Caiet de Sarcini Instalatie pentru cresterea monocristalelor.docx.p7s
- FisaDate_DF1220153.pdf
- FORMULARE Instalatie pentru cresterea monocristalelor.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276870.pdf
- Model Contract Instalatie pentru cresterea monocristalelor.doc.p7s
DUAE
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.678.010 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.