În desfășurare
Anunț de participare
Reparație autotransformator 200MVA, 231/121/10,5kV, fabricat de Electroputere, seria 143178/2016, din stația 400/220/110/20kV Bradu
- Număr anunț
- CN1094994
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Cod CPV
- 50532200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a transformatoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.300.000 RON
- Data publicării
- 10.07.2024 15:56
- Termen limită
- 21.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220059
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
Termen prelungit-
24.08.2026 13:03Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094994.pdf
-
21.08.2026 11:16Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareDECALARE TERMEN LIMITA DEPUNERE OFERTERASPUNS CONSOLIDAT NR. 1
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 15:00).
Valoare estimată
6.300.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.