În desfășurare
Anunț de participare
“Dotarea SCJUC pentru diagnosticul și tratamentul pacientului critic cu AVC”
- Număr anunț
- CN1094986
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.625.751,95 RON
- Data publicării
- 10.07.2024 15:18
- Termen limită
- 04.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220001
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini.docx.p7s
- Criteriul de atribuire.doc.p7s
- FisaDate_DF1220001.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276917.pdf
- Model clauze contractuale.docx.p7s
- Nota justificativa criterii de achizitie Sisteme Servere.doc.p7s
- Sectiunea-6-Formulare-si-modele-documente.docx.p7s
- Sectiunea-II-Caiet-de-Sarcini-1.docx.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract-.docx.p7s
- Sectiunea-I-Instructiuni-catre-ofertanti.docx.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
24.08.2026 15:13Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (04.09.2026 15:00).
Valoare estimată
20.625.751,95 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.