În desfășurare
Anunț de participare
Aparatura medicala , 2 loturi
- Număr anunț
- CN1094959
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 398.100 RON
- Data publicării
- 10.07.2024 10:58
- Termen limită
- 04.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219918
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Studiu Geotehnic.pdf.p7s
- 12. Anexa 2.1.pdf.p7s
- 1. Caiet de sarcini_Vladeni apa V2.pdf.p7s
- 20260722_CS+ST_Carucior cu rotile.pdf.p7s
- 20260722_CS+ST_Fotoliu.pdf.p7s
- 20260724_Model clauze contractuale.pdf.p7s
- 20260724_Modele formulare.pdf.p7s
- 2. Formulare Vladeni, apa V1.doc.p7s
- 3. Draft contract Vladeni apa V2.docx.p7s
- 7. SF APA parti scrise_ok.pdf.p7s
- 8. SF Parti desenate_ok.pdf.p7s
- 9. TOPO VLADENI APA.pdf.p7s
- Anexa 2.1 DG.pdf.p7s
- Cu+avize.rar.p7s
- FisaDate_DF1219918.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276663.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (2)
-
25.08.2026 13:38Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareSpecificatie tehnica lot 2
-
20.08.2026 14:15Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns clarificari cosolidat
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (04.09.2026 15:00).
Valoare estimată
398.100 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.