În desfășurare
Anunț de participare
Aparatura medicala, 6 loturi
- Număr anunț
- CN1094954
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 519.000 RON
- Data publicării
- 10.07.2024 10:52
- Termen limită
- 04.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220190
Documente
Documentația de atribuire
- 04 - Caiet de sarcini V4.pdf.p7m
- 20260720_CS+ST_Aparat de compresie.pdf.p7s
- 20260720_CS+ST_Aparat de monitorizare.pdf.p7s
- 20260720_CS+ST_Aparat penrtu terapie.pdf.p7s
- 20260720_CS_ST_Pompa pt administrarea nutritiei.pdf.p7s
- 20260720_CS+ST_Sistem de incalzire.pdf.p7s
- 20260720_CS+ST_Statie completa pt administrarea terapiei.pdf.p7s
- 20260724_Model clauze contractuale.pdf.p7s
- 20260724_Modele formulare.pdf.p7s
- B - Formulare ofertanti-Brancusi.rar.p7m
- FisaDate_DF1220190.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276655.pdf
Clarificări & decizii (1)
-
20.08.2026 14:25Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns clarificari cosolidat
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (04.09.2026 15:00).
Valoare estimată
519.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.