Anulată
Anunț de participare
Achizitie Masa chirurgicala multimodala
- Număr anunț
- CN1094957
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Cod CPV
- 33192230-3 · Mese de operatie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 290.909 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 10.07.2024 10:40
- Anunț de atribuire
- CAN1172693
- Termen limită
- 04.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219970
Documente
Documentația de atribuire
- 20260722_Model clauze contractuale.pdf.p7s
- 20260722_Model formulare.pdf.p7s
- 20260722_ST+CS.pdf.p7s
- Anexa Fisa de date.pdf.p7s
- Caiet sarcini si anexe.pdf.p7s
- FisaDate_DF1219970.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276637.pdf
- Model contract produse_Pompa pentru SEAP.pdf.p7s
- S08.210 F4V6R0 Modele formulare produse_Pompa.docx.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (04.09.2026 15:00).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.