În desfășurare
Anunț de participare
Aparatura medicala, 8 loturi
- Număr anunț
- CN1094956
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 487.222,32 RON
- Data publicării
- 10.07.2024 10:32
- Termen limită
- 04.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219915
Documente
Documentația de atribuire
- 02_PLANSE_PTH_ISOPESCU.pdf.p7s
- 20260723_LOT 1_CS+ST.pdf.p7s
- 20260723_LOT 2_ST+CS.pdf.p7s
- 20260723_LOT 3_SR+CS.pdf.p7s
- 20260723_LOT 4_ST+CS.pdf.p7s
- 20260723_LOT 6_ST+CS.pdf.p7s
- 20260723_LOT 7_ST+CS.pdf.p7s
- 20260723_LOT 8_ST+CS.pdf.p7s
- Autorizatie de construire Samuil Isopescu.pdf.p7s
- Autorizatie demolare corp C4.pdf.p7s
- Aviz amplasament AA MUNICIPIU SUCEAVA LIC TEHNIC SMUIL ISOPESCU.pdf.p7s
- Aviz APM.pdf.p7s
- aviz de amplasament ACET.pdf.p7s
- aviz Directia de Cultura.pdf.p7s
- aviz DSP.pdf.p7s
- aviz ISU.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- clasarea notificarii APM.pdf.p7s
- contract de dare in administrare.pdf.p7s
- CU demolare corp C4.pdf.p7s
- C.U. Samuil Isopescu.pdf.p7s
- Dovada lucrare nr. 111-18536 OAR.p7s
- Dovada lucrare nr. 111-24605 din data 26.03.2024 15_11_01.p7s
- FisaDate_DF1219915.pdf
- Formular 1.doc.p7s
- Formular F2 - Formular propunere tehnica.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276632.pdf
- Liste cantitati fara valori colegiul Samuil Isopescu-pages-1.pdf.p7s
- Liste cantitati fara valori colegiul Samuil Isopescu-pages-2.pdf.p7s
- Model Contract.doc.p7s
- PTH parte scrisa colegiul Samuil Isopescu partea 1.pdf.p7s
- PTH parte scrisa colegiul Samuil Isopescu partea 2.pdf.p7s
Clarificări & decizii (4)
-
20.08.2026 14:19Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
-
04.08.2026 10:06Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareMODELE CLAUZE CONTRACTUALE
-
04.08.2026 10:04Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareMODELE FORMULARE
-
30.07.2026 12:30Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareCS_ST lot 5
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (04.09.2026 15:00).
Valoare estimată
487.222,32 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.