În desfășurare
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare – Ingrasaminte toamna - 2 loturi
- Număr anunț
- CN1094943
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI RO3124704)
- Cod CPV
- 24400000-8 · Ingrasaminte si compusi azotati (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.304.000 RON
- Data publicării
- 10.07.2024 09:21
- Termen limită
- 07.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219971
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.304.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.