În evaluare
Anunț de participare
Access Point Retea WIFI
- Număr anunț
- CN1094893
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480.000 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:01
- Termen limită
- 31.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219804
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 11-Contract sectorial de furnizare produse.pdf.p7s
- audit energetic_240704_072219 - sicap.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini - Access Point Retea Wifi.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- certificat energetic - sicap.pdf.p7s
- clauze contractuale.pdf.p7s
- E- CARANSEBES 2020-sicap.pdf.p7s
- FisaDate_DF1219804.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276644.pdf
- MN31-2026 Formulare.pdf.p7s
- Plansa 1-sicap.pdf.p7s
- Plansa 2- sicap.pdf.p7s
- Plansa 3 - sicap.pdf.p7s
- Plansa 4 - sicap.pdf.p7s
- Plansa 5 - sicap.pdf.p7s
- PLANURI PLOTARE - sicap.pdf.p7s
- recomandari-caransebes-update4decembrie - sicap.pdf.p7s
- Referat verificare- sicap.pdf.p7s
- Studiu Geotehnic imobil S+P+7E, str. Caransebes nr - sicap.pdf.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (2)
-
14.08.2026 12:46Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarea se vedea documentul atasatMN31-2026 Raspuns clarificare (2)
-
14.08.2026 12:44Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarea se vedea documentul atasatMN31-2026 Raspuns clarificare (1)
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DATANET SYSTEMS SRL CUI RO 10363046
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ARCTIC STREAM S.A. CUI 38114908
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.