În desfășurare Anunț de participare

SERVICII DE DEZVOLTAREA, TESTAREA, PILOTAREA ȘI PUNEREA ÎN FUNCȚIUNE A UNUI SISTEM INFORMATIC INTEGRAT DESTINAT DIGITALIZĂRII ACTIVITĂȚILOR ADMINISTRATIVE” în cadrul proiectului „Transformarea digitala a comunei Ucea”

Număr anunț
CN1094927
Autoritate contractantă
COMUNA UCEA (PRIMARIA) (CUI 4443477)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.622.472 RON
Data publicării
10.07.2024 07:57
Termen limită
28.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1219862

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (4)

Termen prelungit
  • 03.09.2026 13:05
    Clarificare din oficiu automata prelungire termen
    Clarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelor
    Clarificare_Oficiu_Automata_CN1094927.pdf
  • 13.08.2026 13:04
    Clarificare din oficiu automata prelungire termen
    Clarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelor
    Clarificare_Oficiu_Automata_CN1094927.pdf
  • 11.08.2026 13:00
    Clarificare din oficiu automata
    Clarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuire
    Clarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1276863.pdf
  • 05.08.2026 10:02
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    Ca urmare a observației din Avizul ANAP cu privire la Ajustarea prețului, iar câmpul nu a fost deschis pentru a corecta, în Instructiuni pentru ofertanti/candidate (Fisa de date) in secțiunea II.3 Ajustarea pretului contractului se modifică și devine : ”da Se acceptă modificarea contractului conform clauzei contractuale 4.3.”
    clarificare oficiu

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (28.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.