În desfășurare Anunț de participare

DRAGAJ CDMN

Număr anunț
CN1094924
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE SA CONSTANTA (CUI RO11087755)
Cod CPV
45252124-3 · Lucrari de dragare si de pompare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.428.828,25 RON
Data publicării
10.07.2024 07:48
Termen limită
07.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1219859

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (2)

  • 24.08.2026 15:54
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    Conform document atasat
    Raspuns consolidat
  • 24.08.2026 14:38
    Clarificare din oficiu
    Conform document atasat
    ERATA

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.