În desfășurare
Anunț de participare
“Servicii de nave de cercetare, privind desfășurarea unei campanii de monitoring integrat în apele tranzitorii, costiere și marine naționale”
- Număr anunț
- CN1095085
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Cod CPV
- 63726800-2 · Servicii de nave de cercetare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 397.786,11 RON
- Data publicării
- 11.07.2024 20:33
- Termen limită
- 08.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220320
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini medicamente.pdf
- Cont pentru garantii.pdf
- Draft Acord-cadru si Contract subsecvent 2023.pdf
- FisaDate_DF1220320.pdf
- Formulare si modele medicamente 2024.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277128.pdf
- Sectiunea B - Caiet de sarcini inchiriere nava de cercetare.pdf.p7s
- Sectiunea C - Contract servicii inchiriere nava de cercetare.pdf.p7s
- Sectiunea D - Anexa la Propunere financiara.xlsx (2).p7s
- Sectiunea D - Formulare inchiriere nava de cercetare.docx.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (08.09.2026 15:00).
Valoare estimată
397.786,11 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.