În desfășurare
Anunț de participare
Furnizare echipament individual de protecție de mare vizibilitate al personalului operativ de intervenție din cadrul Serviciului de Ambulanță Județean Constanța
- Număr anunț
- CN1095084
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.904.962,50 RON
- Data publicării
- 11.07.2024 19:30
- Termen limită
- 08.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220319
Documente
Documentația de atribuire
- 1 CU si avize semnat.pdf
- 2 Planse DALI semnat.pdf
- 3 Expertiza tehnica semnat.pdf
- 4 DALI Glodeanu Silistea - iunie 2023 semnat.pdf
- 6 Formular proiectare semnat.pdf
- 7 Model contract semnat.pdf
- 9 Formulare semnat.pdf
- ACORD CADRU SI CONTRACT SUBSECVENT_semnat.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI EIP 2026_semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini modernizare drumuri semnat.pdf
- FisaDate_DF1220319.pdf
- FORMULARE_semnat.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277124.pdf
Clarificări & decizii (1)
-
28.08.2026 08:21Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS CLARIFICARE
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (08.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.904.962,50 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.