În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de prelucrare arhivistica a documentelor create la nivelul Primăriei Municipiului Brasov, digitizare si depozitare - ACORD CADRU - 48 luni
- Număr anunț
- CN1095075
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 72512000-7 · Servicii de gestionare a documentelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.666.596,71 RON
- Data publicării
- 11.07.2024 16:59
- Termen limită
- 17.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220306
Documente
Documentația de atribuire
- 1. SE_CS - ARHIVARE.pdf
- 2. se_FACTORI DE EVALUARE.pdf
- 3. SECTIUNEA FORMULARE - ARHIVARE.doc
- 4. SE_MODEL CTR SUBSECVENT - ARHIVARE.pdf
- 8. SE_MODEL ACORD CADRU - ARHIVARE.pdf
- FisaDate_DF1220306.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277085.pdf
- Sectiunea III -Caiet de Sarcini - Sistem videconferinta CR 39500.pdf.p7s
- Sectiunea IV - Proiect de contract - Sistem videoconferinta CR 39500_12luni_.docx.p7s
- Sectiunea V- Formulare -Sistem de videoconferinta si servicii de suport pentru 36 de luni.doc.p7s
Clarificări & decizii (1)
Termen prelungit-
28.08.2026 13:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1095075.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (17.09.2026 15:00).
Valoare estimată
20.666.596,71 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.