În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de organizare a cursurilor de formare pentru grupul tinta, in cadrul proiectului „FORUM CTS - Formare Operațională pentru Resursa Umană Medicală din Centrele de Transfuzie Sanguină", Cod MySMIS 352535
- Număr anunț
- CN1095063
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.011.157,02 RON
- Data publicării
- 11.07.2024 16:32
- Termen limită
- 09.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220310
Documente
Documentația de atribuire
- Autorizatie de construire.pdf.p7s
- Aviz Apele Romane.pdf.p7s
- Caiet de sarcini ForumCTS.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CONTRACT DE LUCRARI.pdf.p7s
- draft contract.pdf.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220310.pdf
- Formulare.docx.p7s
- formulare.pdf.p7s
- Grafic cursuri A1-A2.pdf.p7s
- Grafic cursuri M1-M2.pdf.p7s
- grafic de executie.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277013.pdf
- LISTE CANTITATI_.pdf.p7s
- Plan topografic parte desenate.pdf.p7s
- Plan topografic parte scrisa.pdf.p7s
- PTH parte desenata.pdf.p7s
- PTH parte scrisa.pdf.p7s
- Studiu geotehnic partea desenata.pdf.p7s
- Studiu geotehnic partea scrisa.pdf.p7s
- Transport aerian Cursanti M1-M2.pdf.p7s
- Transport aerian Lectori A1-A2.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (09.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.011.157,02 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.