În desfășurare
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare energie electrica
- Număr anunț
- CN1095159
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.328.421 RON
- Data publicării
- 11.07.2024 16:28
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220293
Documente
Documentația de atribuire
- Acord_Cadru_TRANS_BUS_SA.docx.p7s
- ANEXA locurile de consum.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini masa sanatoasa-signed.pdf
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract_subsecvent_TRANS BUS SA.docx.p7s
- FisaDate_DF1220293.pdf
- Formulare_Energie_Electrica_TRANS_BUS_SA.docx.p7s
- FORMULARE si MODELE masa sanatoasa.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276945.pdf
- MODEL CONTRACT DE SERVICII MASA SANATOASA.doc.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
6.328.421 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.