În desfășurare Anunț de participare

Servicii de dirigentie de santier - 7 loturi

Număr anunț
CN1095061
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
870.000 RON
Data publicării
11.07.2024 14:01
Termen limită
07.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1219782

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.