În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de proiectare, achiziție și montare Sistem automat de monitorizare continuă a emisiilor în aer pentru 2 cazane din CTZ Casa Presei
- Număr anunț
- CN1095057
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Cod CPV
- 38344000-8 · Aparate de monitorizare a gradului de poluare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.307.804,90 RON
- Data publicării
- 11.07.2024 13:25
- Termen limită
- 07.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220129
Documente
Documentația de atribuire
- 2024.07.03 fisa factori de evaluare.docx.p7s
- 2024.07.03 formulare de propunere tehnica.docx.p7s
- 2024.07.03 model formulare.doc.p7s
- 7.Caiet Sarcini - Servicii de proiectare, achizitie si montare sistem automat 12.06.2026 (1)-semnat.pdf.p7s
- ANEXA A-semnat.pdf.p7s
- Anexa B-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf
- CONTRACT MONITORIZARE-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220129.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276977.pdf
- lot 5.rar.p7s
- model contract.doc.p7s
- Modele de formulare-semnat.doc.p7s
- NOTA INFORMARE-semnat.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.307.804,90 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.