În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de curățenie pentru imobilele din cadrul CNTEE Transelectrica SA – Executiv și DEN
- Număr anunț
- CN1095048
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.806.169 RON
- Data publicării
- 11.07.2024 11:10
- Termen limită
- 03.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220036
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA LA FORMULARUL DE OFERTA.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini autospeciala hiperbara revizie la 5 ani-signed.pdf
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- CONTRACT.doc.p7s
- FisaDate_DF1220036.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276963.pdf
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.docx.p7s
- Model contract_revizie hiperbara-signed.pdf
- Sectiunea IV Formulare si modele de documente.docx.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (03.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.806.169 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.